ניתוח התנהגות והנחיית הורים 
הילד מתעלם מהדברים שלך, הילדה מתווכחת על כל דבר, הוא סוגר את הדלת של החדר, היא לא חוזרת בזמן שנקבע, הילד הקטן לא מקשיב לנו, הקטנה רוצה להירדם רק במיטה שלנו ...
מ ה   ע ו ש י ם ? ? 
הויכוחים מחריפים, חוסר השליטה מתעצם  וה ת 
ס כ ו ל     ג ד ל וגדל  

ניתוח התנהגות 
גישה טיפולית מדעית המטפלת בקשיי התנהגות של הפרט ומתאימה באופן ייחודי לכל אחד את הטיפול והכלים לשינוי ההתנהגות הנחוץ. מה שמתאים לילד אחד אינו בהכרח הפתרון לילד אחר ולכן הגישה בוחנת את הקשר בין קשיי ההתנהגות ו
התפקוד של הילד לבין גורמי הסביבה שהילד מצוי בה והתוצאה של התנהגותו. הטיפול מותאם באופן ספציפי לכל ילד, הוא מבוסס על ראיונות ,תצפיות ונתונים שנאספו. בעזרת תוכנית התנהגותית חדשה יוצרים חיבורים חדשים בין התנהגות הילד  ותוצאותיה וכל זאת תוך הקנייה ולימוד  הילד התנהגויות אלטרנטיביות. התוכנית הטיפולית שניבנית הינה ספציפית ומלווה בהנחיית הורים מותאמת. 
כמנתחת התנהגות אני מלווה ילדים מגילאי הגן ועד לחטיבה עליונה. כמו כן ילדים עם קשיי התנהגות המאובחנים עם הפרעת קשב וריכוז.

גיל ההתבגרות 
גיל ההתבגרות עבר מתיחה והוא מתפרש כיום על טווח גילאים רחב. גיל ההתבגרות מתחיל בגיל עשר לערך ונמשך מעבר לגיל שמונה עשרה . 
איך כהורים שומרים על תקשורת טובה המבטיחה מצד אחד שמירה על הסמכות ההורית ,אך יחד עם זאת מבטיחה תקשורת ומערכת יחסים המזמינה את המתבגר לשיתוף ההורים ופתיחות ? כיצד יוצרים מסגרת והיכן מרפים?  
הנחיית הורים מקנה כלים לליווי אפקטיבי של המתבגרים תוך כדי שמירה על הסמכות ההורית, האווירה המשפחתית ותוך רכישת מיומנות של תקשורת אפקטיבית ומקדמת.

בקרוב 
סדנת הורים לילדים עם הפרעת קשב וריכוז 
רכישת מידע על הפרעת הקשב, כלים לליווי והתנהלות בבית , ותרגול תקשורת מקדמת ואפקטיבית 
​כלים וטיפים  לשיתןף פעולה עם  בית הספר 
קבוצות  אינטימיות של 5 משתתפים/ וקבוצות גדולות יותר של 10-14 משתתפים
טלפון לבירורים:052-2239677 
הזדרזו והירשמו לסדנה הקרובה  !!
 
FacebookGoogle+Twitter
 טל:052-2239677   |   דוא"ל      gishuruth@gmail.com   |  רות נצר M.A. יישוב סכסוכים וגישור, גישור, ניתוח התנהגות, ייעוץ והנחייה.