אודותי

מגשרת זוגית ומשפחתית, מנתחת התנהגות מוסמכת עם התמחות בילדים עם הפרעת קשב וריכוז.

 
בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר שני ביישוב סכסוכים וגישור מטעם אוניברסיטת תל אביב, בוגרת לימודי ניתוח התנהגות באוניברסיטת תל אביב, מנתחת התנהגות מוסמכת ע"י הבורד האמריקאי ומדריכת הורים. מגשרת במרכז הגישור הקהילתי במועצה האזורית עמק חפר. אשת חינוך למעלה מעשרים וחמש שנה בתפקידים שונים. מהוראה ועד ניהול חטיבת ביניים.

 
מפגש גישור יצליח אם נבין את האמת של הצדדים שבחדר, את תפיסת העולם והערכים שלהם ובהתאם נוביל אותם במסלול המתאים ביותר לצרכים שלהם ולמי שהם.
התיקשורת האפקטיבית שמלווה את התהליך הופכת את הדינאמיקה השלילית לחיובית ואת "שיח החרשים" ל"שיח של מחלוקת". כל זאת אני עושה תוך שקיפות, הובלה לשיתוף פעולה ולפתרון מוסכם. ניהול נכון של קונפליקטים יעורר אמפתיה והבנת הקשיים והצרכים של כל צד. הנחייה טובה מייצבת את הקרקע המובילה לפתרון מוסכם ומכובד, תוך שיפור/שמירה על מערכת היחסים הקיימת. 
אני מביאה לחדר הגישור
 מקצועיות רבה, דייקנות  עם נינוחות ותקשורת מיטבית.

 
כמנתחת התנהגות ומנחת הורים  אני מתמחה גם בילדים עם הפרעת קשב וריכוז . מביאה למפגשים את כל עולם החינוך הן כבעלת תפקידים במערכת החינוך והן כאם לארבעה ילדים שלחלקם הפרעת קשב וריכוז והיפראקטיביות. בזכות זאת יכולה לייצג באופן נאמן ומנקודות מבט שונות את הקשיים איתם מתמודד כל צד- הורה, איש צוות חינוך, ילד. בראייה רב מימדית זו מביאה למפגשים את כל העולמות וכן את טכניקות הגישור בה אני מיומנת. מביאה למפגשים ניסיון רב מאוד ונינוחות, יכולת הקשבה וניהול תהליך אפקטיבי ויצירתי.

 
FacebookGoogle+Twitter
 טל:052-2239677   |   דוא"ל      gishuruth@gmail.com   |  רות נצר M.A. יישוב סכסוכים וגישור, גישור, ניתוח התנהגות, ייעוץ והנחייה.