גישור משפחתי

קצב החיים, עומס הדרישות הימיומיות, מפגישים אותנו עם אתגרים שונים הן כבני זוג והן כהורים לילדים או כמשפחה בוגרת. אנו מוצאים את עצמנו מתמודדים מול קונפליקטים וחוסר הסכמה עם בני המשפחה בתחומים שונים. גם כאשר ישנה אהבה וקשר משפחתי טוב אנו חשים  לעיתים שהצד השני לא מצליח להבין אותנו ותחושת התסכול עולה .
...... רגע לפני שהמחלוקת פורצת והיחסים נקלעים למשבר משפחתי המלווה באמוציות רבות, הגורמות להתפרצות והסלמה,פנו לגישור משפחתי. 

תהליך הגישור מאפשר למשפחות להפוך את שיח החירשים שמתנהל לשיח יעיל ואפקטיבי, תוך שמירה על כבוד הדדי, גילוי אמפתיה והבנה. השפה הגשורית והתהליך הגישורי עוזרים לכם משפחות,להגיע להבנה, החלטות ,ופתרון למחלוקות. בתהליך קצר ומכבד, הגישור נותן לכם בנוסף לפתרון המחלוקות גם כלים לתקשורת יעילה ואפקטיבית לחיים.  
גישור לגירושין

"הנשואין אינם ערובה לשותפות זוגית מתמשכת עד אינסוף, יחד עם זאת 
הגירושין אינם מחייבים ניתוק מוחלט .
במדינת ישראל כל זוג שלישי מתגרש. גירושין מלווים בהרבה אמוציות,כעסים ותסכול - התנפצות החלום. השותפות הזוגית מסתיימת אך כאשר יש ילדים השותפות ההורית ממשיכה ומצריכה תיאום רב יותר והסכמות רבות הנוגעות לילדים ומתפרשות לאורך שנים.
הגירושין בתהליך הגישור הוא תהליך מכבד שנותן מקום וקשב לכל אחד מהצדדים, מאפשר להם להשמיע את צרכיו, תפיסותיו  ומוביל לגיבוש הסכמות ופתרון מוסכם בסוגיות שונות הקשורות לגירושין. ההסכם יכתב ויחתם רק בהסכמה ולכם הצדדים יש את האפשרות לשלוט בתהליך, בתוצאותיו ובפרטי ההסכם.  בתהליך זה אוביל אתכם להחלטות הוגנות התואמות את צרכי הילדים וצרכיכם  תוך כדי גילוי הבנה כלפי הצד השני. באופן זה אתם מעניקים לילדיכם תחושת ביטחון למרות המשבר בו כולם נמצאים, ומהווים מודל להתמודדות מול קונפליקטים ומשברים עבור ילדיכם. 
בדרך של שיח מכבד ושתוף פעולה, תגיעו להסכמות שימנעו ככל הניתן חיכוכים עתידיים. כל אחד מהצדדים זוכה להתחלה חדשה מכבדת ומכובדת, הכוללת הסכם גירושין המקבל תוקף של פסק דין בביה"מש וסיום התהליך ברבנות.

גישור זוגי

"הזוגיות נקלעה למשבר", את/ה לא מצליח/ה להגיע אליו/ה- והמצב הולך ומחריף","יש דברים שמטרידים אותך ואת/ה לא יודע/ת איך לפתור את זה "  אל תחכו להסלמה, פנו לגישור זוגי. 

רגע לפני שמערכת היחסים מתדרדרת או לפני שאנו מוותרים עליה - חשבו:  נלחמנו עליה ? עשינו מספיק כדי להחזירה למקום טוב, ? האם הוא / היא יודעים מה אני מרגיש/ה ?   איך משתפים אותו /אתה בתחושות שלי ? 
הגישור 
הזוגי מלווה זוגות שנקלעו למחלוקת, לקשיים או משבר בזוגיות, בתהליך קצר יחסית.
הגישור מוביל לפתרון בעיות, להבנה, אמפתיה, ו
נותן כלים לתקשורת זוגית טובה יותר.
מחשבים מסלול מחדש  
 
FacebookGoogle+Twitter
 טל:052-2239677   |   דוא"ל      gishuruth@gmail.com   |  רות נצר M.A. יישוב סכסוכים וגישור, גישור, ניתוח התנהגות, ייעוץ והנחייה.